Mellesleg meg Tallján!
Na, íme az enyéim:
Ez tanuló volt, de jó (töri, talán Athén?): A katonák 16 év után önkielégítést...
Akkor tanárok:
Magyar: A példa példa nélkül nem példa!
Töri és Latin: Ubi est szivacs?
Földrajz: állatokat is termesztenek.
Töri: Kedves Vazallusaim,kifele menet tarthatjátok a kengyelem!
Fizika (a CuSO4-ben az ionok gyülekezéséről): ez lesz az ő Pepsi-szigetük!
Fizika: át kell bukdácsolniuk a kristályrácsokon.
Kémia: Ex hasibus (ezt többször is)
Ez itt nem engem tanít:
-Besüt 100 napfény (fel volt kapcsolva a villany)
És amit az óráin mond:
-"egyre mínusz"
-enegyenlőemszercénégyzet, hogyan számoljuk ki? (vagy vmi ilyesmi vót)
-Hozzatok még székeket és üljetek közéjük!
Többet nem tok, de ebből 2 A3-mas oldal van!