28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Fejből meg nem mondom hol, de a játék mappájában megvannak a txt fájlok, amikben lehet átírni a beállításokat.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

joel-t
joel-t [379]
Játékbeállítások, grafika, billentyűzet, stb....

www.bako.mlap.hu

GustyX
GustyX [7048]
Nem.
Milyen opciókra gondolsz?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

joel-t
joel-t [379]
A battlelogon kívül nem is lehet elindítani a játékot? És hogy lehet az opciókhoz eljutni játék indítás nélkül?

www.bako.mlap.hu

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
FML :/

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Az extinget is el kell használni az X-el, ahogy a flaret...

És 2 C4 elég reaktiv esetén is.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Végül én is beszereztem egy hete a Premium-ot, és nagyon kellemes játék tud lenni, de irtó mód fel is kúrja mindig az agyamat. Szerintem túl nagyok lettek a pályák, ez főleg a régieknél feltűnő, Karkand, Sharqi, Gulf. Az Air superiority jó ötlet, de ha nem haverokkal játszol, kb. halott vagy, mert mindenki más zsinórban repül az osztagával, így az egyik bemér, kidobod az elterelőt, a másik lelő. És ami rohadtul zavaró, ez a vehicle disable. Nevetséges, hogy 25%-os élettel már baszhatod a járművedet, főleg a repülődet, és mindegy, hogy rárakod-e az extinguisher-t, nem használ semmit.

A rush ezzel a bombatelepítéssel szintén jól sikerült, illetve meglepő módon sokszor megyek TDM-re "CoD-ozni" (nem mellesleg úgy húzza a pontjaidat, mint a disznó.)

A Gun master-t próbáltam még, de nem tetszik, pedig a CS:GO-ban bejött.

Amúgy 1-2 ismerős arcot mintha láttam volna a minap Metro-n, Enforcer biztos fent volt.

Szerk.: az is az év vicce, hogy 4 C4-es kell egy szaros tank felrobbantásához.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat