I wish I could have known about the view from halfway down
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Battlefield 3
dupla kattoló egér
Melyik fegyverrel?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Teszteltük, közvetlen közelről tényleg öl a hs, testre pedig 50%-ot sebez. Azonban már viszonylag kis távolságból ez nem működik, olyan 70 méterről már csak 13%-ra vitte le a hs.
I wish I could have known about the view from halfway down
2 hs hogy megöld? Akkor az nem fejes.
Sniperek közül mindegyik azonnal öl fejre.
Sniperek közül mindegyik azonnal öl fejre. A kibaszás társas játék, sose feledd.
A kecskeszar tényleg igaz, főleg sniperként bírom, hogy nekem 2 headshot kell, hogy megöljem
Na meg mire odaér a töltényem addigra vége a körnek 
Na meg mire odaér a töltényem addigra vége a körnek 
I wish I could have known about the view from halfway down
Én nem régóta játszok a játékkal, és minden nagyszerűsége ellenére számos nagy sebe van.
- A légi járműveket megfelelő felszereléssel (joystick pl), olyan könnyen és hatékonyan lehet irányítani, hogy egyrészt lelőhetetlenek, másrészt a gyalogosokat is célzott géppuskákkal tudják lőni. Ha van a pályán egy lvl-100-as repülős, a másik csapatnak vége, mert nem tudsz érvényesülni. Nem, nem tudod lelőni a repülőt, mert elhárítózik, kikerüli a rakétát, illetve gyorsabban szúr ki és lő le téged. Valami G-erő szimulálás kellene, hogy gyors fordulónál sötétedik a kép, vagy a repülős ne lássa a spotokat, vagy valami, hogy ne legyen ennyire kedvromboló egy ellenséges repülős.
- A conquesteken a tankok röhejesek. Egyrészt kell bele 6-7 rakéta, másrészről rálősz, kiszúr, oneshottol, majd kiugrik is megszereli. Borzasztóan frusztráló, amikor egy noskilles kis nyomorék fedezéken keresztül lelő tankkal, te pedig semmit nem tehetsz, mert amint meghaltál, megszereli a gépet.
- A lvl 100-asok a lvl-1esek ellen olyanok, mintha WoWban én is lvl 90-esként lvl 10-esek ellen BGznék. Fantasztikus kiegészítőkkel felszerelt csodafegyverek, én meg mint Dávid a pusztában egy parittyával, de abban is kő helyett csak kecskeszar van kb.
- Sokszor megfigyeltem, hogy valakit 5-6x is meglövök (nem rá, meg, mivel látni az x-et), és fut tovább, rám fordul, és puff megöl. Kiábrándító.
- És végül: Aki azt kitalálta, hogy az RPG-vel lehessen playerre lőni, azt én tényleg meglőném RPG-vel. A fent említett Metro Rush módja szinte megnyerhetetlen Attackerként a folyamatos RPG-zés miatt.
- A légi járműveket megfelelő felszereléssel (joystick pl), olyan könnyen és hatékonyan lehet irányítani, hogy egyrészt lelőhetetlenek, másrészt a gyalogosokat is célzott géppuskákkal tudják lőni. Ha van a pályán egy lvl-100-as repülős, a másik csapatnak vége, mert nem tudsz érvényesülni. Nem, nem tudod lelőni a repülőt, mert elhárítózik, kikerüli a rakétát, illetve gyorsabban szúr ki és lő le téged. Valami G-erő szimulálás kellene, hogy gyors fordulónál sötétedik a kép, vagy a repülős ne lássa a spotokat, vagy valami, hogy ne legyen ennyire kedvromboló egy ellenséges repülős.
- A conquesteken a tankok röhejesek. Egyrészt kell bele 6-7 rakéta, másrészről rálősz, kiszúr, oneshottol, majd kiugrik is megszereli. Borzasztóan frusztráló, amikor egy noskilles kis nyomorék fedezéken keresztül lelő tankkal, te pedig semmit nem tehetsz, mert amint meghaltál, megszereli a gépet.
- A lvl 100-asok a lvl-1esek ellen olyanok, mintha WoWban én is lvl 90-esként lvl 10-esek ellen BGznék. Fantasztikus kiegészítőkkel felszerelt csodafegyverek, én meg mint Dávid a pusztában egy parittyával, de abban is kő helyett csak kecskeszar van kb.
- Sokszor megfigyeltem, hogy valakit 5-6x is meglövök (nem rá, meg, mivel látni az x-et), és fut tovább, rám fordul, és puff megöl. Kiábrándító.
- És végül: Aki azt kitalálta, hogy az RPG-vel lehessen playerre lőni, azt én tényleg meglőném RPG-vel. A fent említett Metro Rush módja szinte megnyerhetetlen Attackerként a folyamatos RPG-zés miatt.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
