28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Walking Dead (játék)



Írd ide hozzászólásod:

xeLaR
xeLaR [4247]
Először rákeres, hogy van-e mentés az első évadból, és ha talál, akkor ki lehet választani, hogy melyik mentést importálja (ahol meg írja, hogy mik lettek végigjátszva).
Mondjuk egy nem lényeges problémám volt vele, ugyanis volt egy olyan jelenet az "előző rész tartalmából" részben, ami sztem nem úgy zajlott le, mint a játékomban. Végülis mindegy, mert nem volt egy lényeges rész, meg minden más hasonló volt.

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

davkar9
davkar9 [11521]
Mentésimport (hogy) működik? Úgy tudom kéne lennie, a dlc talán pont ezért készült, hogy a döntéseinkből csináljon valami összegző fájlt vagy mi.

Vissza

Fórumszabályzat