Viszont nagyon durva, ami most megy: az egy dolog, hogy dugig vannak a szerverek, de mindegyiken én vagyok a rangidős (COLONEL SERVICE STAR 4-gyel...), és mindenki olyan balfasz, hogy elképesztő, eddig 5 menetből 5-ben én voltam az első a 64-es szervereken... És érdekes, hogy hangulatra, meg nekem grafikára is a 3. jobban tetszik, viszont a 4-ben lévő újítások nagyon hiányoznak.Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
