28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Szeretnék megkérni mindenkit, aki ezt olvassa, hogy report-olja ezt a két kis fasszopó gecit: sanuzi2 és Ninja_CzS (BF3). Nagyon szépen köszönöm. Ha a battlelog kérdezi, egy lövéssel ölnek mindenkit, miközben ők szinte halhatatlanok, és milyen érdekes, a napokban kezdtek el a BF-fel játszani.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat