28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

Sir Spike
Sir Spike [484]
Hát, számomra ez eddig a legnagyobb csalódás.
Pedig szép, jól néz ki, sőt az alapötlet is tetszetős, de a részletekben valahogy elmegy tőle a kedvem. A tűzharcok lelombozóak, bár szerencsére elkerülhetőek. "Hitmanbuziként" a lopakodást preferálom, ami itt még működne is, de ha már ilyen trükkös gyerek vagyok, akkor legalább egy ájult embert simán behúzhatnék a ládák mögé. De nem, nem lehet. + az MI végtelenül idióta.
De a legszörnyűbb a vezetés. Sokat kell utazgatni, ha másért nem, hogy megcsodáld a gyönyörűen kivitelezett várost, erre egy olyan autós technikával oldották meg, hogy nincs rá szó. Mikor 15 fps-el játszottam a Saints Row-t, akkor találkoztam ilyennel. Ott legalább nem számított, ha elütöttem valakit.

Inkább maradok a Tropico 5-nél. Pedig vártam, nagyon vártam.

Vissza

Fórumszabályzat