28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

erpy
erpy [158]
Üdv. Egy kisebb gonddal fordulok felétek, hátha van valakinek ötlete

kb 2 napja szórakozik velem bf3 és bf4 is.

Mindkét játékban időközönként laggol. De úgy, hogy pár másodpercre megy minden, aztán az egész megáll, nem reagál semmire. Mármint a játék fut, de állok ott mint a ... aztán mennék tovább meghalok. Az egészhez társul a régi görgős egér időszakából az, mikor a görgőre kosz tapadt, és pl nem tudsz megfordulni. Aztán mégis, de közben túlvette a jelet, és nem a 180° hanem 360°-os fordulatot tettem.

Nagyjából érti mindenki aki elolvasta?

Pár mellékinfó még:
A konfig február óta müködik: i5 4440, 8gb ram, r9 270x 2gb ddr5
Szóval bf3 maxon 120 fps, bf4 medium 80fps.
Csak ez a két játék produkálja. Más online játékban nem tapasztaltam ilyet.
Mindennel együtt újrahúztam a gépet (06.22)
http://i257.photobucket.com/albums/hh213/erpy86/st.png

Vissza

Fórumszabályzat