28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

stero
stero [772]
Ilyenkor mindig be kell nézni a legfrissebb fórumtémákba mert mindenki ezzel foglalkozik. Én 10 perc alatt megtaláltam a mocsok micro lagok problémáját.
erpy
erpy [158]
Azzal nem kell foglalkozni, gondolom pár napon belül megoldódik.

Viszont Origin/alkalmazásbeállitások/Origin Játékpanel/játékpanelt ki kell kapcsolni.
Nekem is ez volt a bajom, mire rájöttem, pedig már ráment a napom a reinstallra mert fene tudta mi a baja...

Vissza

Fórumszabályzat