Az a baj nem tudom mennyiben van különbség az xbox One és 360 közt (hardver dolgokat leszámítva), az az oldal talán jobban megmozgat. Tehát hogy a multi részen csak a One tagok, avagy a 360 tagok vegyesen tudnak játszani? Na meg gőzöm nincs kompatibilisek-e netán visszafele a konzolok, de ezeknek majd utánaolvasok még úgyis.
A játék árak annyira nem zavarnak, mert 1-2 játéknál 1 időben időszűksége miatt nem igazán vennék, 2-3 havonta meg ha úgy alakul annyiért belefér egy játék.
Ha őszinte akarok lenni nálam jelenleg az xbox One vs PS4 harc a komolyabb. Korábbi konzolt nem akarok venni, mert a PS2-vel is az volt hogy mikor már kezdett kiöregedni megvettem aztán később bántam, hogy nem egy 360-at vagy PS3-at vettem.
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok
"Tudom azt, hogy elő kell fizetni PS Plus/MS Live-ra és akkor tudhatsz, de van rá ember?"
De van ám, ez miatt nem kell aggódnod, semmivel sem rosszabb a helyzet, mint PC-n. Az meg, hogy mit veszel, alapvetően pénztárca, illetve szimpátia függvénye. Ha inkább multizni akarsz, azért nem árt figyelembe venni, hogy lassan mindenki az új generációra költözik, ezért hosszabb távon (minden szempontból) valamelyik nextgen konzollal jársz jobban. Viszont hozzátenném, hogy az általad nem említett PS3 esetében még ingyenes a multi, nem kell hozzá PS Plus. Amit még mérlegelni érdemes a nextgen esetében, hogy jelenleg 18 ezer forint körül vannak a játékok, vagyis jóval a PC-s árak felett.
De van ám, ez miatt nem kell aggódnod, semmivel sem rosszabb a helyzet, mint PC-n. Az meg, hogy mit veszel, alapvetően pénztárca, illetve szimpátia függvénye. Ha inkább multizni akarsz, azért nem árt figyelembe venni, hogy lassan mindenki az új generációra költözik, ezért hosszabb távon (minden szempontból) valamelyik nextgen konzollal jársz jobban. Viszont hozzátenném, hogy az általad nem említett PS3 esetében még ingyenes a multi, nem kell hozzá PS Plus. Amit még mérlegelni érdemes a nextgen esetében, hogy jelenleg 18 ezer forint körül vannak a játékok, vagyis jóval a PC-s árak felett.
Srácok, nagy kérdésem lenne. Szerintetek milyen konzolt lenne érdemes venni mostanság? PS 4 vs xbox One vs xbox360-on vacilálok. Nem tudom konzolon a multi rész mennyire elterjedt? Tudom azt, hogy elő kell fizetni PS Plus/MS Live-ra és akkor tudhatsz, de van rá ember? Főképp a verekedős, rpg és akció nyomvonalon vagyok érdekelt. Ilyen Narutos verekedős játékok, Final Fantasy RPG-k, stb. Minden ötletet, tippet, tapasztalatot szívesen fogadok, mert PS2-t leszámítva baromira nem volt dolgom next gen konzollal. 

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
