28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Walking Dead (játék)



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Bonnie egy köcsög.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

davkar9
davkar9 [11521]
Hmm, azért érződik, hogy itt már jobban merítettek a képregényből/sorozatból. Sorra jönnek olyan cselekmények, amiket már láthattunk csak épp a karakterek vannak kicsit megvariálva. 4. eleje-közepénél járok, talán majd most jönnek itt is a gyomrosok. Volt azért egy-két torokszorító pillanat, de azért továbbra is vezet az első évad (első végigjátszása).

Karakterek, 4. eleje

SPOILER
Lukeot az elejétől kezdve bírom, Janet is rögtön megszerettem. Nincsenek illúzióim, mostanra már tudom, hogy működik a játék, azonban remélem, hogy egy ideig még életben maradnak. 400 days karakterekben egy kicsit csalódtam. Az tetszett, itt azonban szinte mindenki farok volt és nem is szerepelnek sokat. Bonnienak azért örülök.
davkar9
davkar9 [11521]
S2. Hoppá, hoppá, ez is jó lesz!

Első fejezet, folyó után

SPOILER
adok a kutyusnak mert édi, be akarja falni, nem!, bamm már ugrik is a torkomnak. Bazdmeg TT...


Viszont rövidebbnek tűnik a játék, alig 2 óra volt ez az első fejezet, az első évad kezdéssel meg elvoltam vagy 4 órát.

Vissza

Fórumszabályzat