28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

szanci
szanci [3]
SZiasztok! Volna 1 kis problémám felbontásügyileg. Nekem olyan (szar) monitorom van ami csak 800x600ast tud. Namost feltelepitetem a játékot de nem hajlandó csak nagyobb felbontásban elindulni. Hogyan (hol?)tudnám még az inditás előtt beállitani, hogy lássak is valamit????Please HELPME!

Vissza

Fórumszabályzat