28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt hivatalos gépigény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
A játékfejlesztőknek-kiadóknak lehetne érdekük, mert növelhetnék a vásárlók számát. Az más kérdés, hogy ez többletmunka, meg nem tudhatjuk milyen összeesküvésben vannak a hardvergyártókkal. :Ö
Peace
Peace [28898]
Dragon Age: Inquisition gyönyörűen megy ultra grafikán úgy, hogy a hatalmas területet betölti nekem és onnantól semmi merevlemez kapargatás és szaggatás. Ez lenne az az optimalizáció, amit el kellene érni mindenkinek, csak ugye miért is lenne érdekük.

Vissza

Fórumszabályzat