28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dátumot kapott a Game of Thrones: A Telltale Games Series második része [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
És holnap már jön is a második rész, szóval még jól is jártál.
DervisHUN
DervisHUN [208]
Végig is vittem tegnap az első részt. Kicsit rövidnek érzem, pedig nagyon jó kis történet alakult ki, és kicsit GoT-osan lett vége a résznek, de azért megpróbálom újra játszani más döntésekkel a játékot, kíváncsi vagyok mi alakul ki belőle
Az a baj hogy kicsit függővé tett az első rész szóval valószínűleg ebből season pass lesz

Vissza

Fórumszabályzat