28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Divine Divinity (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

OTHIS
OTHIS [1]
Szerintem is furcsán van vége. Nekem nem is sikerült elolvasni mit ír ki a küldetés teljesítéséhez, mert egy kis vége film után kilépett a játékból. Az egészben az zavar a legjobban , hogy nem lehet mégegyszer végigjátszani nehezebb szinten. (a la Diablo)
Ha netalán tudja valaki , hogy lehet ugyanazzal a karakterrel mégegyszer nekikezdeni, írja meg.

köszi előre is

Vissza

Fórumszabályzat