28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Star Citizen alfájának új változata [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Yaho0
Yaho0 [1644]
Aki szívesen adakozik, az nem hőbörög, hogy más miért nem csinálja. Innentől kezdve nem szórakozhatsz többet, az összes pénzedet kórházakra és segítségnyújtásra kell költened! Nem így működik. Gyakorlatilag ők abból élnek, hogy sokak számára segítséget nyújtsanak, mi meg adakozunk ennek a létrejöveteléhez. Számomra ez is egy művészeti forma, ezért vagyunk emberek, mert valami többet is szeretnénk kapni az alapvető létfunkciók mellett.

Vissza

Fórumszabályzat