28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RetroDome: Screamer 4x4 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
+1, bár én csak a demojával játszottam anno. Poén, de a full változatot pár éve vettem meg és vettem át a Dome HQ-n a főszerktől, mert hogy akkor még volt Dome shop. Sajnos se az akkori, se a mostani laptopomon nem sikerült a menün tovább működésre bírni a játékot, de talán nem is baj, ez is maradjon csak meg szép emléknek.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Wing
Wing [4603]
Imádtam ezt a játékot, dacára annak, hogy kegyetlen sok bug volt a videokari miatt (3Dfx-szel gondja volt).

Vissza

Fórumszabályzat