28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Rettentően izgultam, hogy az új részekkel megtudják lépni az a szintet ami 1993 és 2002 között sikerült. A premiernél vigyorogva ültem le a tv elé de végül is egy kicsit fanyar képpel kapcsoltam át másik adóra amikor vég lett. Értem én, hogy nem lehet egyből a méyvízbe ugrani de nekem egy kicsit laposra sikeredett. Már a második rész kiköszörülte ezt a csorbát és az unalom helyét átvette az izgalom. Remélem a többi résszel kapcsolatban csak az igazság lesz odaát a színvonal meg itt.

ui.: Rékasi & Náray rlz!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat