

Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD


Remélem a következő részben azért már visszatérnek az első részben felvezetett szálhoz...Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!