28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Hardline



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Áprilisban megvettem a néha ingyen osztogatott dlck miatt 10 euróért, pár kör után már bántam is. Ez a kampány viszont nagyon adta, eddigi legjobb bf történet! Jól volt adagolva, izgalmas, fordulatos. A szereplők kedvelhetők, a hangulat is nagyon jó volt! Még ilyet! Egyedül a letartóztatásos lopakodás volt egy kicsit ismétlődő, de szerencsére pont akkor értem el a max szintet, amikor a történet is egy olyan pontra ért, hogy végre nyugodtan lehetett lövöldözni.

Vissza

Fórumszabályzat