28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dishonored 2



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Az lesz a vége, hogy most már ezt sem fogom kihagyni... Végül is év elején, kisebb késéssel sikerült pótolnom az elsőt, és bizony lopakodós fps megközelítéssel, erős Thief érzést keltett, amit ugye jó dolog
Ezzel igazából cseppet sem foglalkoztam eddig, de nyilván nem is baj... így a történetből nem tudok semmit feleslegesen, játékmenetre meg nyilván még több ugyanabból, ami nálam szintén nem szokott probléma lenni, ha az "ugyanaz" már eleve minőségi volt első körön is.
Mondjuk ez a 60 giga durva... idén már sokadig játék 50 felett, lassan jobb lesz hozzászokni. De legalább Steamen lehet normálisan töltögetni, nem úgy mint a 80gigás Gears4-et a fos MS Store-ból, ami képes lenne újraindítás után a töltést is elölről kezdeni...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat