Ezzel igazából cseppet sem foglalkoztam eddig, de nyilván nem is baj... így a történetből nem tudok semmit feleslegesen, játékmenetre meg nyilván még több ugyanabból, ami nálam szintén nem szokott probléma lenni, ha az "ugyanaz" már eleve minőségi volt első körön is.
Mondjuk ez a 60 giga durva... idén már sokadig játék 50 felett, lassan jobb lesz hozzászokni. De legalább Steamen lehet normálisan töltögetni, nem úgy mint a 80gigás Gears4-et a fos MS Store-ból, ami képes lenne újraindítás után a töltést is elölről kezdeni...
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”