Egyes nyílt terepeken 15 fps, egér akadozások, és néha érthetetlenül alacsony textúrafelbontások. A fejlesztők első tanácsa: kapcsoljuk ki a TXAA-t.
Kurva jó...végül is csak egy 9GB-s patchel indít a játék és még így is tele van hibákkal.
Pedig már kezdtem azt hinni, hogy az év végére mindenki összeszedte magát (BF1, Titanfall 2 és az új CoD remek porttal rendelkezik ugye), de tévedtem. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!