
Mindenesetre elég szar játék ez az optimalizáció rulett.
Új játék megjelenésekor vajon mit kapunk... A szokásos dumákat el lehet most már felejteni. Ugye eddig az ment, hogy fújfúj PC, mert lelopják. Denuvo és egyéb fél év-büdös életbe se /ha akkor is csak megszorításokkal védelmek mellett ez már elég gyenge érv. Így most maradt a fújfúj PC, nem jók a számok. De hát baszki, mégis mitől lenne? Jönnek ezek a félkész szarok, persze, hogy rosszak lesznek eladási mutatók és az értékelések. Viszont így mondhatják, hogy minek foglalkozzanak a PCvel. Ki van ez találva...
Leglegnagyonfontosérdekel cím az elkövetkezendő időben majd csak a MEA lesz, az meg frostbite tehát 99%, hogy elmenne. Most még rá lehet fogni, hogy az én "hibám", de ha 150k+ beleölése után is csak a baj van ezekkel az optimalizálatlan szarokkal, akkor már kicsit morcos leszek.