Nálam a steelbook van ebben a kategóriában
Bár jövő hét péntekig van időm átgondolni.
davkar9: neked mi bajod pontosan a Mafia 3 és Dishonored 2 játékokkal, azon túl, hogy nem fut?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról