Háromszemjegy.

Amikor annó előrendeltem, akkor még nem voltak benne ezek az extrák,de aztán egyszer, amikor hónapokkal később átnéztem a honlapon az előrendeléseimet, akkor már le volt írva részletesen, hogy ezek is benne lesznek, és nem lesz drágább. Mondom király.

És amúgy mennnnnyire jól tettem, hogy felmentem átnézni a megrendeléseimet, mert a Steamen pont abban az időben volt akciós az első rész felújított változata, és nagyon szemeztem vele...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!