28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dishonored 2



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Na hát pontosan erről beszélek. Nekem csak a proci nem stimmel, amit megoldhatnának, de sebaj, én gondom, boohoo. Viszont téged elnézve bőven benne vagy az ajánlottban és erre nálad is gebasz van. Másik oldalról ott van a BF1, Titanfall 2 és még a CoD is, remek portok. Akkor most mégis mire számítson az ember egy új játéknál... Első részt megjelenéskor kihagytam ugyan, de nem rémlik, hogy ott is hasonló helyzet lett volna. Ez meg most valami új/átalakított motor, oké, de ültek rajta vagy 4 évet, igazán összejöhetett volna egy stabil launch. Persze az arkham játékok is milyen jó portokkal érkeztek aztán láttuk mi volt az AK.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Sajnos igaza volt az előzetes hiedelmeknek, ennek bizony el fog még kelleni jó pár patch. Ahogy kimegyek a nyílt terepre, azonnal FPS csökkenés, akadozás. Nem a játszhatatlan szinten, de pont annyira, hogy egy bizonyos idő után már ne csak zavarjon, hanem idegesítsen is. Kár érte, mert alapjáraton játszatná magát a game, elképesztő hangulata és atmoszférája van, csak hát az a fránya PC-s port...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Háromszemjegy. Amikor annó előrendeltem, akkor még nem voltak benne ezek az extrák,de aztán egyszer, amikor hónapokkal később átnéztem a honlapon az előrendeléseimet, akkor már le volt írva részletesen, hogy ezek is benne lesznek, és nem lesz drágább. Mondom király. És amúgy mennnnnyire jól tettem, hogy felmentem átnézni a megrendeléseimet, mert a Steamen pont abban az időben volt akciós az első rész felújított változata, és nagyon szemeztem vele...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

GustyX
GustyX [7048]
Ez honnan van?
Nálam a steelbook van ebben a kategóriában
Bár jövő hét péntekig van időm átgondolni.

davkar9: neked mi bajod pontosan a Mafia 3 és Dishonored 2 játékokkal, azon túl, hogy nem fut?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Települ a kicsike. Artbook, játék, előzményeket feldolgozó regény, azaz a "szar portok ellenére miért nem mondok le az előrendelésről" című képünket láthatják.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat