28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dishonored 2



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
970-em van, de nekem eddig proci bajom volt. Phenomos vagyok, mostanra oldották meg az sse4.1 supportot. Idén ez és a mafia 3 érkezett ilyen problémával (minden más játék gond nélkül elindult, komolyabbak is, pl BF1), ennél hajlandók voltak foglalkozni vele. 2. pályán azért visszamentünk high-ra, de olyan nagyon látványos különbséget nem látok ez és az ultra között.
Razor03
Razor03 [14703]
Milyen géped van? Azért kérdezem, hátha nálam is megy majd 670-el.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

davkar9
davkar9 [11521]
Új patch, tudok játszani. Ultra, 60fps. Ennyi. Mafia 3-as csapat elmehet a picsába.

Vissza

Fórumszabályzat