Shoti lenullázva, a lángszóróm (vagy mim) lenullázva, pedig majdnem háromszorosan tele volt a tank, és a pisztolyomból is csak olyan 10 skuló maradt...amit aztán a pince patkányok vittek el. Ennek köszönhetően pedig van egy kiskésem és ennyi. Faxa kilátások.
Most két key card-ot kell megkeresnem, de majd csak holnap...mára elég volt ennyi borzongás, plusz a mami kétszer a szart is belém fagyasztotta, pedig mindkétszer sejthető volt, hogy felfog bukkanni a semmiből.
Szóval továbbra is azt tudom mondai, hogy megérte a pénzét és szerezze be mindenki, aki borzongani akar egy kicsit.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
