28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A Relic nem támogatja tovább a Warhammer 40,000: Dawn of War III-at [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28884]
Ellehet kezdeni PC-n is, de például DoW pont nem a legjobb példa, mert a "Blood Ravens" pont egy olyan banda, amit a DoW-hoz találtak ki, majd később emiatt némi hivatkozást betettek talán az egyik White Dwarf magazinba, hogy mégiscsak szerepeljen róluk némi írás GW szinten is, de ez eléggé izzadságszagú. Nem lehet tudni mikor alakultak, milyen célból és hogy melyik rendház (az eredeti 20-ból!) leszármazottai.

Mindezt leszámítva imádtam a DoW 1-2.-t!

A játékokkal nagyon könnyen meg lehet szeretni az univerzumot, a könyvekkel (novellák és regények) kellemesen el lehet merülni benne. De aki igazán a rabjává és rajongójává akar válni, annak meg ott a táblás játék a szabálykönyvvel, kódexekkel és kismillió kiegészítő információval kiegészítő könyvek és internetes leírások segítéségével. Én éppen hogy csak belekóstolhattam a táblás játékba tavaly, de például szeptember óta még csak játszani sem jutottunk el. Nem csak játszani nem, de megvettük a két kezdődobozt a 8. kiadáshoz és még csak a figurák 1/3-a lett kifestve. Iszonyatosan időt rabló elfoglaltság. Ha jó munkát szeretnél végezni, akkor 3-4 óra is lehet egy sima űrgárdista kifestése árnyékolással. De mondjuk egy testesebb figura (Lord of Contagion) 2-3 nap is lehet.
ivanova36
ivanova36 [1321]
Én mondjuk a DoW1-et szeretem, de nem tudok így hirtelen onnan sem sokkal több pályát felemlegetni, mint 4-6.

14€-t meg megérhet ha tudjuk mit kapunk érte. Ugye be nem fejezett történet, be nem fejezett oldalak.

Ez így talán elfogadhatóbb, mint a ME:A trilógia bejelentése majd első rész megjelenése után 3 hónappal az egész elkaszálása, jegelése.

WH40k-t meg szerintem nem PC-n kell elkezdeni ha a világa mélyebben érdekel. Bár nekem a DoW 1-2 is nagyjából kerek történet volt.
Peace
Peace [28884]
Talán ennyi pénzt még meg is érhet. Nem hagyott amúgy mély nyomot, talán két pályát tudnék felidézni összesen, nagyon felejthető lett a kampány.
Barthezz
Barthezz [54697]
Azt olvastam, hogy az jól sikerült és elég változatos küldetések vannak. A sztori állítólag nem olyan jó, de nekem a játékélmény számít leginkább, az eddigi DoW játékok sztorija is elég kusza volt számomra így, hogy az univerzumot amúgy nem ismerem. A multi lett állítólag nagyon elrontva, de az engem hidegen hagy, csak a single tartalom érdekel bármilyen játékban, 4.000 Ft pedig reális ár egy ~ 20 küldetésből álló kampányért. Hétvégéig eldöntöm még, mert most már belekezdtem más játékba és a következő végigjátszásra tervezett játék is ott a listámban, szóval kb. májusban tudnék nekiállni, bár ennél alacsonyabb áron nem fogják adni egy jóideig.

Persze a hátulütő az, hogy kiegészítő már nem lesz, szóval a teljesen nyilvánvalóan ez okból kihagyott Chaos-t már nem kapjuk meg.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Slyder
Slyder [557]
Nehogy kiadj ezért a baszásért bármit is. Az egyjátékos kampány pont annyira igénytelen mint a termék egésze. Ez a kupac szar a szemétbe való volt, már az első gameplay videó után.
Barthezz
Barthezz [54697]
A hírt elolvasván gondoltam egyet és be is igazolódott a sejtésem. Szóval fellestem Steamre és 13,59 euróért vágják hozzá az emberhez február 19-ig. Eddig még kimaradt nekem a játék, de ennyit megér az egyjátékos kampány.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat