28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Ez tök cuki: A véres szájú Pistikék mindig azon élcelődnek, hogy a Warner nem képes más karater köré építeni normális képregényhősös játékot, csak Batman köré. Na most mi a helyzet a Marvellel, kérdem én? Ők meg csak a szerencsétlen falmászóból képesek normális tartalmat gyártani.
Nem hiszti akar ez lenni részemről, sőt! Nekem is vérzik a szívem, hogy nem kaphatunk még több szép és bőséges tartalommal megáldott játékot a témában...

Vissza

Fórumszabályzat