28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Lehet, hogy játszottam vele, de annyi volt, hogy már keverednek az emlékek. A képeket nézve kevésbé ismerős, de egyáltalán nem kizárt, hogy járt nálam, max nem hagyott bennem maradandó emlékeket. Nem úgy, mint a mostani.
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
A testvérem is előrendelte PS4-re. Eddig csak pozitív cikkeket olvastam, róla, úgyhogy megérte, szerintem.

GeryG, a "Web of Shadows"-al játszottál? Nekem az volt az egyetlen Pókember játék, ami próbáltam és nagyon bejött, főleg hogy két választható út volt (és van egy harmadik kis).

Vissza

Fórumszabályzat