28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Tenyerét? Ez nekem új, majd kikeresem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Pyrogate
Pyrogate [21953]
A kinti büntető amúgy tök jogos volt így utólag, a norvégnak a tenyerét tálalta el a labda, konkrétan beletapsolt a labdába. Ennél mi lehet egyértelműbb? Csak a másik kezének a könyöke bizonyos szögből kitakarja, olyan, mint ha arról vágódna le, de nem, a másik kéz csapódóik vissza. És az messze van a testtől.

Szenvedély nélkül a foci halott.

ufodani
ufodani [17764]
Na pont ezt akartam. Nem albán, nem 'szovjet, nem máltai stb. 3 északi csapat átlag "2 méteres" lóbaszókkal, akik fizikailag mindig toppon vannak.
A mostani odavágó volt nálam az egyetlen ami a tizik/nem tizik miatt ferde szemes volt, de van VAR ahol értelmezték a kezezés új szabályait...
A többin a taktika ill/és annak szinte tökéletes végrehajtása volt a slusszkulcs. Rebrov összelegózta az anyagi lehetőségek függvényében azt az európai középcsapatot amiből kihozta a maxot.
Jutalom 5Mrd huf és pár topcsapat majd az Üllőin. Maximális elismerés!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Mondjuk a sorsolás pont nem volt valami szerencsés, háromszor is lehető legnehezebb csapatot kaptuk.

Szenvedély nélkül a foci halott.

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Azért azt ki lehet jelenteni, hogy ez egy szerencsével IS kövezett út volt idáig, de örülök neki.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat