Na ez nem volt piskóta! Verstappen nagyot ment, és szerintem nagyot nőtt a fiú és a csapat is! Most le kell nyeli a keserű pirulát, és ezt követően nagyon komoly meccsek lesznek!
A pódium ceremónia meg extra vicces volt: "Kezdődjön az ünneplés!" Erre Ves és Bottas is levonult...
