28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2021



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Na ez nem volt piskóta! Verstappen nagyot ment, és szerintem nagyot nőtt a fiú és a csapat is! Most le kell nyeli a keserű pirulát, és ezt követően nagyon komoly meccsek lesznek!

A pódium ceremónia meg extra vicces volt: "Kezdődjön az ünneplés!" Erre Ves és Bottas is levonult...

Vissza

Fórumszabályzat