28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2021



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Nagyon korai szerintem két futam után bármit is akár csak feltételezni is.
Perez jó pilóta, jó vas van a feneke alatt, csak még ismerkedési fázisban van vele. Persze ebből fakadhat a kérdés, hogy amíg ő összesimul a Red Bull-al , addig Max és Hamilton mennyire húznak el a pontversenyben...
Én örülnék egy sok-szereplős versenynek, amibe mondjuk bele tudna szólni Perez, Norris, Leclerc, vagy akár Ricciardo is.
Norb.
Norb. [14]
Talán korai de úgy tűnik idén is csak ketten lesznek harcban a vb címért, de legalább külön csapatból. Két futam alapján a hibrid éra legjobb szezonja lehet a mostani.

Vissza

Fórumszabályzat