28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

jawsika
jawsika [4149]
De szépen mondtad.
Ugyanez volt. Lement, és tetszett nagyon, de hogy best game ever, azt még nem akkor éreztem. Végeztem vele, eltelet pár nap, és utána ütött rajtam is egy hatalmasat.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Aribeth
Aribeth [2767]
Van valami kapcsoló az agyamban, ami néha egyik percről a másikra átvált a "ja, jó volt, egynek elment" véleményből az "ez a világ legjobb dolga" rajongásba. Ezt lejátszottam már a Dragon Age Originsszel és a Witcherrel, és sikerült ebbe is úgy beleborulnom, hogy már a baráti körben is szanaszét ajánlgattam, a dokumentumfilmet megnéztem, a 2016-os E3-as trailert kívülről tudom (külön pacsi, hogy Bear McCreary, aki amúgy is az egyik kedvenc zeneszerzőm, élőben tolja műsort a zenekarral), a concept artok egy részét lementegettem, és a soundtrack is gyakori vendég nálam. Ma fejeztem be a new game plust, persze azt is csak alapszinten, de végre jobban összeálltak a történet részletei is, és tetszett, hogy felszerelések terén további fejlődésre adott lehetőséget.

Vissza

Fórumszabályzat