Tableten lehet lecsekkolom, PC-n aligha. Nem tudom elképzelni, hogy PC-n tolni kielégítő lehet egy mobilos játék a 2 gombjával. Nem is merték a trailerben megmutatni, milyen lesz a UI
I wish I could have known about the view from halfway down
Mivel csütörtökön 19:00-kor indul a móka és PC-re már előtölthető, így elindítom a topikot is neki. Én személy szerint nagyon várom és remekül elleszek vele!