Egy olyan játék, ahol minden fiókot át kell nézni, minden lootért le kell hajolni, mindennek súlya és ideje van, az ezerszer jobb beleélést is ad, meg egy teljesen más atmoszférát is megteremt. Lásd RDR2.
Az a baj, hogy látatlanban a következő lesz: foglalj el erődöket, abból van nyersi, abból vegyél hajóupgradet meg crewt, lesz liveservice, lesznek megosztható fotók a mapon, lesznek challengek, gagyi permanens humorozás, dehát tudjátok úgyis. Ugyanaz mindegyik, de komolyan, mindegyik.
És: Amikor meghallom a kötelező multi kifejezést, a pisztolyomért nyúlok.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Nehogy már az legyen a "mature gaming", hogy minden alap animációt elnyújtanak fél órára... Végeredmény ugyanaz és mivel itt is ott is grind megy akkor már jobb inkább túlesni az ismétlődő szarokon sokkal gyorsabban.
