A Samsung telefonom frissítette magát, azóta pedig folyamatosan az orromba tol egy oylan appot, amire semmi szükségem és lehetetlen az értesítést törölni, így az folyamatosan foglalja a helyet az értesítés sávon. Valami AppCenter / CallAppContacts alkalmazás csomag. Olyan hülyeség az értesítés is, hogy "elrejtett tartalom", ha rámegyek, fel kell oldanom az ujjlenyomatommal és bejön ez a CallAppContacts hülyeség, amit alapértelmezettre akar állítani. Rámegyek, hogy nem akarom, de leszarja a telefonom, ettől még folytatja, hogy az fb, google fiókomat, telefonszámomat stb. mind rendeljem hozzá. Ha skippelem, akkor is ott marad az értesítés és újabb és újabb értesítésekkel bombáz folyamatosan és az orrom alá dörgöli, hogy telepítsem / használjam a szarjukat. Bárhogy próbálom az értesítést törölni, odaragasztotta magát az értesítés felületre, beállításokkal sem tüntethető el és a telefon újraindítása sem segített. Próbáltam kigúglizni, de semmi használható tippet nem találtam, ami működött volna. Azóta ráadásul az angol nyelvű appjaimat is megakasztja egy "downloading language failed" üzenettel és laggol tőle a játék, a zeneappot többször megállítja, szóval fullra olyan, mintha valami kibaszott vírus lenne, pedig a Samsung vagy a Google szarja. Valakinek valami tipp azon kívül, hogy itt az idő, hogy váltsak Samsungról / Androidról? Mert ha ez így marad, akkor földhöz vágom a telefonom és ez volt az utolsó Samsungom / Androidom (egyelőre nem tudom kideríteni, a Samsung vagy a Google áll-e a háttérben).
Erről a szarról van szó. De a telefonomon az alkalmazások között AppCloud-ként jelenik meg és egy teljes alkalmazáscsomagot jelöl, egyéb más szarokkal. Szóval eltüntethető ez valahogy a telefonomról, vagy legalábbis láthatatlanná tehető, hogy hagyjon végre békén, mert kurvára nem érdekel és nem akarom használni?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"