28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40k: Space Marine 2



Írd ide hozzászólásod:

Metontour2
Metontour2 [92]
A hangulat megvan az biztos bár a régihez képest új mechanika a néha bejövő célzott lövés vagy mi kivételével nem derült ki. Bár ha az marad mint a régi akkor is jöhet!
Peace
Peace [28896]
Én bármi minőségi és hangulatos WH40K játékban benne vagyok!!! Bizakodó vagyok itt is, de egyelőre nem merném rányomni az előrendelést.
Metontour2
Metontour2 [92]
A hangulat nagyon adja! Nagyon erős benne az IG feeling megérne csinálni egy IG Call of Dutyt szerintem. A "stáblista" utáni jelent az vajon káosz ellen van?

Vissza

Fórumszabályzat