Egy kis helpet kérnék ehhez. Nyomom, tetszik, már voltam Alfheimben is. Tele a map olyan pirosan pulzáló gennyekkel, amiket nem tudok szétdobálni. Ezt majd a sztori kioldja, vagy ezekkel tudnék mit kezdeni, csak én nem figyeltem?
Ide kapcsolódik, hogy rengeteg helyen _látom_, hogy van kontent, de nem lehet az istennek se odajutni. Én vagyok balfasz, vagy van olyan rész, ami egyszerűen csak eyecandy, és nincs funkciója? Vagy ezekre a részekre később jöhetek vissza?
A kibaszás társas játék, sose feledd.