A Single Player demó után szvsz egy nagyon korrekt taktikai shooter-rel nézünk szembe, már csak az AI-n kellene egy picit javítani, habár a film alapján az is tök korrekt, hiszen nem profi katonákkal, hanem félőrült barmokkal állunk szemben
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!