28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bemutatták az NVIDIA GeForce 50-es GPU-szériát [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
4090-ből volt egy ideig hiány, mert az AI-hype miatt felvásárolták őket, talán főleg Kínából természetesen.

Még olyan hír is volt más oldalon, hogy miután jött a VGA-kra az amerikai exporttilalom, a NYÁK-ról leszedett GPU-kat is felvásárolták keleten, annyira akartak minden egyes darabot.

Vissza

Fórumszabályzat