Konkrétan szinte minden téren sikerült fejlődni az első részhez képest. tipikusan olyan cím, amibe a szívüket-lelküket beletették a fejlesztők és nem elégedtek meg azzal, hogy egy félkész szemetet dobjanak piacra. Apróbb hibák persze előfordulnak, de semmi olyan, ami zavaró lenne. Most nagyon kíváncsi vagyok miképp alakul most a fő küldetés, mert tettem olyasmit, amire szerintem nem számított a játék.
SPOILERKonkrétan lemészároltam mindenkit a helyőrségen, majd utána hangzott el a beszélgetés, hogy meneküljünk el és térjünk vissza erősítéssel. 
