28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hogyan ne csináld? Trailert kapott a Cleared Hot [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Csak azok nem feltétlenül futnak modern gépeken, meg külön sport volt olyan játékokat csinálni anno, amiket lehetetlen végigvinni.

Meg szerintem nem nosztalgiának csinálnak ilyen játékokat azoknak, akik mostanra családapák, hanem bizony ma is vannak középiskolások

Dark Archon

Aryx
Aryx [4142]
A Seek & Destroy volt hasonló, meg a Jungle Strike. Pont az a bajom az ilyen játékokkal, hogyha nosztalgiáznék, akkor már inkább azokat venném elő egy fél-egy órára.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Egy helikopterrel kell röpködni... ennél bonyolultabb játékmenetre kár számítani Ennek megfelelően 10€ árazással még jó is lehet.

Dark Archon

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Én is nagyon várom, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz olyan jó. Örülnék, ha kicsit árkádosabb, játéktermibb lenne, mint pl. a Renegade Ops helikopteres küldetései. Illetve eléggé papírvákonynak tűnik az egész játék, ha ennek van egyáltalán értelme Gondolok itt a gunplayre meg a hangokra.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat