Mennék én szívesen Zuglóba vagy belvárosba vagy Budára, csak el innen. Már csak pénz kéne.
Lakáseladás után ha bármi értelmeset szeretnénk venni, az minimum 280-290k törlesztő 30 évre.......Fórum » Nem számítástechnikai témák
Lakáseladás után ha bármi értelmeset szeretnénk venni, az minimum 280-290k törlesztő 30 évre.......
Rendőrségi bejelentéssel nem tudom mit érek el. Ha ki is jönnek egyszer talán figyelmeztetni őket, akkor utána még inkább elmérgesedhet a helyzet. Ki tudja milyen aljasságokra lennének képesek azután, mennyire képesek mélyre süllyedni. Valószínű olyan mélységekbe, amiről nem is álmodnék. De tényleg gyomorgörccsel lépek be a lakásba, hogy vajon éppen megint megy-e a bulika. Ráadásul szinte mindig otthon basszák a rezet, mert akármelyik nap vagyok HO-ban, akkor is már hallom, hogy délelőtt indul lenn a mozgolódás. Gondolom amikor magukhoz térnek. Nem tudom miből élnek...."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"