28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NTFS vs FAT32



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Hogy lenne már lassabb...

Van egy 4 Gigás kisvinyóm, amin hordok haza cuccost, FAT32 alatt 10 percíg elszüttyögött vele, amióta XP-n NTFS-re nyomtam, 2-3 perc alatt meg van a másolás, sokkal gyorsabban megy... És ez a tény...
Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Arról még mindg nem beszéltek hogy az NTFS lassabb mint a Fat32!!
Ez viszont tény.
Eric: Én nem találkoztam még olyan jelenséggel hogy eltüntek volna a fájlok Fat32-n, vagy particiók tüntek volna el.
A lassulás viszont érezhető
Lehet az NTFS-é a jövő, de sztem sok olyan arc van aki megmarad a Fat32-nél már a sebesség miatt is.

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat