28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nintendo Switch 2 és Welcome Tour – Ami egyszer összetartozik, ember szét ne válassza! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
No de pont erről van szó. A Switch egy exkluzív masina, de a büdös életben nem döntenél úgy, hogy az összes lehetőség közül azon fogod a Witcher 3-at játszani.

A többi gépnél úgy mérlegelsz az exkluzív címekkel, hogy minden más meg úgyis menni fog.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
"Az eredeti Switchet sosem tekintettem alkalmasnak fő játékplatformnak" --> Még jó hogy páran meg igen...végül is a másik két banda nyírta ki az ex. címeit vagy tolta át PC-re amint lehetett...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat