28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szét*** az ideg



Írd ide hozzászólásod:

SMBX-fan
SMBX-fan [2682]
dE eLoN nEm Is NáCi

Viccet félretéve a PayPal az valami ordenáré nagy szenvedés lett az elmúlt pár évben. Ez a fiszemfaszom AI mánia kb. minden harmadik felületen szembejön és az agyvizet mentem gőzzé változik. Csak azért nyomják ezt a fost mert a részvénytulajdonosi értekezleten úgy lehet motiválni az embereket a további befektetésre, hogy a PowerPoint prezentációkat telespammeled modernnek hangzó buzzwordökkel.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Aryx
Aryx [4142]
hát én megeőprt ettől a kurva payapltó bazmeg ekkora elbeaszott felültet szartt bazmeg kutrva náci elpn mask elbasztad te fasz anybabszó gecilácad napok óta próbálom magma verifikálni mert le vagyok limtitláva de baszki hogyan ha egyszerűen NINCS ILYEN OPCIÓ sehol csak a passportomat adhhatom hozzá ami nincs és azért nincs mert nincs az ai csetbot meg azt se tudja, hogy kurva az anyja mint az elonnak bazmeg utálom ezt az egész paypal t mint a gecis szart de most kivételesen muszáj vagyok ezzel fiztetni baszátok meg azért sem telfonálok megint indiába újabb suporrtért bazmdeg felgyújtani és csődbe vinni basszák meg hogy pistike is jobb htmlt csinál kurvaanyjukat már

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat