Viccet félretéve a PayPal az valami ordenáré nagy szenvedés lett az elmúlt pár évben. Ez a fiszemfaszom AI mánia kb. minden harmadik felületen szembejön és az agyvizet mentem gőzzé változik. Csak azért nyomják ezt a fost mert a részvénytulajdonosi értekezleten úgy lehet motiválni az embereket a további befektetésre, hogy a PowerPoint prezentációkat telespammeled modernnek hangzó buzzwordökkel.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

