I wish I could have known about the view from halfway down
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
Ha senki nem látja/nem válaszol, nincs folyam. Felőlem bannolva is lehet persze, de nem lesz.
Persze, nyilván mindenki más igazodjon ezzel egy bomlasztó marhához!
Attól hogy nem látom, a beszélgetés folyamát még szétcseszi...de ja én kérek elnézést az alacsony toleranciámért!
Attól hogy nem látom, a beszélgetés folyamát még szétcseszi...de ja én kérek elnézést az alacsony toleranciámért!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Készítettem egy tameprmonkey scriptet ami elrejti az úriember kommentjeit:
https://pastebin.com/2FDRPgpr
akit igazán zavar annak hajrá, a többi meg ne nyávogjon
https://pastebin.com/2FDRPgpr
akit igazán zavar annak hajrá, a többi meg ne nyávogjon

I wish I could have known about the view from halfway down
Szeretnék állásfoglalást kérni a poltopik kapcsán, bár ez inkább Dino asztala lesz.
Az, hogy mi a véleményem a srácról, marginálisan érdekes csak, de az, hogy konkrétan folyamatosan nácizik másokat (és itt most aktívan itt fórumozó emberekről beszélünk), most engem konkrétan úgy beállítva, mint egy tömeggyilkost, kezdi kiütni a biztosítékot nálam.
Tudom, hogy ezerszer le lett ütve az ásó, hogy egyik fórumozó sem ér többet a másiknál etc, de kezdek eljutni oda, hogy ezt elengedem (ezt legutóbb fél évig bírtam, aztán tettem egy próbát, de eddig tartott), mert ez a direkt provokálás messze túlmutat azon az értelmes és konstruktív politikai vagy bármilyen vitán, ami ebben a topikban a megjelenése előtt zajlott. Szar végignézni hogy valaki radikalizálódik a középiskolai évei végeztével, de konkrétan nem lehet úgy beírni már semmilyen topikba, hogy ne jöjjön oda kommentelni és mindenbe belerántani az egyébként közveszélyességbe hajló nézeteit.
Szóval a kérdésem, hogy a megmaradt közösség érdekében nem lehet bannolni messziföldre innen?
Az, hogy mi a véleményem a srácról, marginálisan érdekes csak, de az, hogy konkrétan folyamatosan nácizik másokat (és itt most aktívan itt fórumozó emberekről beszélünk), most engem konkrétan úgy beállítva, mint egy tömeggyilkost, kezdi kiütni a biztosítékot nálam.
Tudom, hogy ezerszer le lett ütve az ásó, hogy egyik fórumozó sem ér többet a másiknál etc, de kezdek eljutni oda, hogy ezt elengedem (ezt legutóbb fél évig bírtam, aztán tettem egy próbát, de eddig tartott), mert ez a direkt provokálás messze túlmutat azon az értelmes és konstruktív politikai vagy bármilyen vitán, ami ebben a topikban a megjelenése előtt zajlott. Szar végignézni hogy valaki radikalizálódik a középiskolai évei végeztével, de konkrétan nem lehet úgy beírni már semmilyen topikba, hogy ne jöjjön oda kommentelni és mindenbe belerántani az egyébként közveszélyességbe hajló nézeteit.
Szóval a kérdésem, hogy a megmaradt közösség érdekében nem lehet bannolni messziföldre innen?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 12:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]