Két csoportnak szól ez, akik soha nem fogják tudni kicsengetni érte azt az összeget illetve akik gond nélkül megengedhetik és x0-ról egyből váltanak y0-ra amint megjelenik (de hát persze ez nem csak a hardwarrel van így). Grafikailag már elértük a ~maximumot, minden karakter gyöngyőrű és kifejező az arca, a környezetek settingtől függően éppen eléggé élethűek. Nyilván lehet ezt még ész nélkül fokozni, pont ezt csinálják, de érdemben már nem tesz hozzá semmit az élményhez. Cutsceneből kilépve aztán jön az emlékeztető, hogy továbbra is egy játékkal játszol.
Gameplaybe ültetésben lenne jövő ezekkel a túlhypeolt effectekkel. Mondjuk ha megy az rtx és kiöntesz egy vödör vizet akkor a tócsa tükröződésből is figyelheted, hogy merre megy a szörny - ha még fejlettebb/nehezebb akár ő is észrevehet onnan. Fény legyen tényleg fény, éjjel-nappal részek jelentősen más élményt nyújtsanak. Nap és egy lámpa között is legyen különbség.
A dlss jófajta boszorkányság, mozgás közben pedig úgysem tűnik fel a "gyengébb" grafika.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Az Nvidia mutatja meg nekünk, milyen lesz Raccoon City a hamarosan megjelenő Resident Evil Requiemben [hozzászólások]
Megnéztem ezt a trailert már többször is. Nem azért, mert annyira hajmeresztően jó trailer lenne, nem is azért, mert épp a Resis időszakomat élem, hanem mert annyira nonszensznek találom ezeket az nvidia-felszopkodó pr-videókat, hogy arra szavak nincsenek. Jól néz ki? Jól néz ki. Nevezhetjük forradalminak? Nem, mert látványra már pár 10 évvel ezelőtti játék is tudta hozni ezt a grafikai szintet, és mára eljutottunk egy olyan pontra, hogy sokkal több kell ahhoz, hogy el legyünk kápráztatva. Hozzátesz-e bármi érdemit az összképhez, hogy az autók fényezése szebben csillog, és a csatornafedőkből élethűbben tör fel a gőz? Egy kicsit lehet, hogy igen, ha játék közben észreveszed (a többség nem fogja), elmondhatod, hogy hűha, és haladsz is tovább - innentől kezdve megéri-e azt a felárat, amibe ez a technológia a világnak és a végfelhasználóknak, magyarul nekünk kerül? Tök jó dolog ez a DLSS is, be is szoktam kapcsolni, ha van, viszont van egy olyan mellékhatása, hogy nem is tudom, néhol ilyen zavaros AI-szerűbb lesz tőle az összkép. Szóval röpködnek fölfele az árak, miközben grafikában olyan nagyot nem tudtunk előrelépni a 2010-es évek szintjétől, és a többség nem is igényelné. Egyre nehezebb lesz gépfejlesztésre rávenni az embereket.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]