28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Gagyi
Gagyi [1466]
Tudod azért nem mondd senki semmit, mert itt mindenki a Gameboy-os játékkal játszik.......Persze Pc-n...emulátorral!!!!!!!

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat